Şimdi De Eniştesi Trafik Kazası Yapıp 2023

‘Kara-bulut’ ailesi!

Siyaset dışı kalan eski Bakan Selma Aliye Kavaf’ın başı dertten kurtulmuyor…

Önce evi soyuldu, sonra eşi görevden alındı, ardından yeğeni öldü. Şimdi de eniştesi trafik kazası yapıp, genç bir kızı yaraladı.

1xbet

Son seçimlerde yeniden milletvekili adayı yapılmayan tek bakan olan AKP’li Aliye Kavaf’ın ve ailesinin üzerindeki kara bulutlar dağılmadı. Önce evi soyulan, ardından eşi görevden alınan ve yeğeni ölen Kavaf’ın, eniştesi de trafik kazası yaptı ve genç bir kıza çarparak yaralanmasına neden oldu.

Son seçimler öncesi Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı olan Selma Aliye Kavaf listelere alınmadı ve TBMM dışında kalan tek eski bakan oldu. Kavaf parlamento dışında kalırken, peşpeşe talihsizlikler de yaşamaya başladı.

1xbet

Önce Ankara-Çayyolu’ndaki evi soyuldu. Kavaf’ın evine giren hırsızlar, değerli ziynet eşyalarını çaldı. Kavaf hırsız şoku yaşarken, uzun süredir Kömür İşletmelerinde Yönetim Kurulu Başkanı olan eşi Alaaddin Kavaf da görevden alındı. Geçen ay ise Kavaf’ın yeğeni Saaadet Tok, Denizli’de geçirdiği trafik kazası sonucu öldü.

ENİŞTE KAZA YAPTI

1xbet

Kavaf’ın ablası Sema Ramazanoğlu’nun eşi ve Başbakan Erdoğan’ın eski doktoru olan AKP Kahramanmaraş milletvekili Yıldırım Ramazanoğlu da, önceki gün Ankara’da trafik kazası yaptı ve 22 yaşındaki Canan Uzun adlı kıza çarptı.

Ramazanoğlu, aracı ile çarptığı kızın aniden önüne çıktığını belirterek, ‘’Eskişehir yolunda 70 kilometre süratle giderken, otobanı birbirinden ayıran demir korkuluklardan bir kişi yola atladı ve çarptım. İlk müdahaleyi yapıp, 155’i aradım. Kazayı bildirip, ambulans istedim. Hacettepe rektörünü arayarak, tedavi altına aldırdım. Kalçasında parçalı kırık var. Hastayı yakından takip ediyorum. Kazanın ardından olay yerine gelen vatandaşlar arabama yönelik tahribatta bulundu. Ben de fiili bir durum olmaması için uzaklaştım’’ dedi.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top