Sünger Oyun Grupları 2023

Sünger oyun grupları

Jimnastik ve spor minderleri
Çocukların spor yaparken ve form tutarken en çok ihtiyaç duydukları spor minderi,jimnastik minderi,sünger rampa minderi,çocuk spor minderi,anaokulu spor minderi firmamızın üretmiş olduğu spor minderleri dir.
Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak üretmiş olduğumuz ürünlerde antibakteriyel malzemeler tercih etmekteyiz.

1xbet

Eğitici Sünger oyuncaklar
Sünger oyuncaklar oturma minderi,uzun atlama minderi,anaokulu matematik minderi,yuva oyun minderi,sünger lego seti gibi yumuşak süngerimsi oyuncaklar dır.Eğitici sünger oyuncakların tamamı antibakteriyel kir ve leke barındırmayan ürünlerdir.
Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri olarak üretimini yapmış olduğumuz sünger oyuncakları önce kendi kalite kontrol merkezimizden geçirerek siz çocukların kullanımına sunmaktayız.

Sünger Bloklar
Sünger bloklar,Anaokulu sünger blok,Çocuk sünger Blok,Sünger Oyun grupları,Modüler Sünger oyun grupları firmamızın üretmiş olduğu sünger bloklardır.Sünger blokların süngerleri 32 dansite gri süngerden kılıflar ise 600 denye emperteks kumaştan üretilmiştir.
Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri,üretim merkezi olarak üretimini yapmış olduğumuz sünger bloklar Antibakteriyel özellikte dir.

1xbet

Sünger Oyun grupları,Anaokulu sünger oyun grupları,çocuk sünger oyun grupları,sünger bloklar,kreş sünger oyun grubu Sünger oyun grupları süngeri 32 dansite grii süngerden sünger kılıfları 600 denye emperteks kumaştan üretilmiştir.Sünger oyun grupları çocukların fiziksel becerilerini artırıp spor yapma alışkanlığı kazandırmaktadır.Sünger oyun grupları Anaokulu ve Kreşler için ideal olmazsa olmaz aktivite ürünleridir.
Rüzğar Anaokulu ve Kreş malzemeleri Üretim merkezi olarak üretimini yapmış olduğumuz sünger oyun gruplarını önce kendi kalite kontrollerimizden geçirip sonra siz çocukların kullanımına sunmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top