Taonga Kaydol – Oyna 2023

Taonga Kaydol – Oyna

Online Oyunlar 16,210 Görüntülenme

1xbet

Çiftlik oyunları sevenler için yep yeni eğlenceli bir oyun olan Taonga hakkında tüm bilgilere, ayrıntılara bu yazıdan ulaşabilir. Oyuna nasıl kayıt olacağınızı öğrenebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Taonga nasıl oynanır? Bilinen çiftlik oyunlarından birçok farklı özelliği ile öne çıkan bu oyunu zevkle oynayacaksınız. Bir ada üzerinde yer alan binalarınızı geliştirirken, tropikal ağaçları ve bitkileri temizleyerek yeni binalara yer açarsınız. Oyunun en güzel yanlarından birisi temizlenen kaya, ağaç ve otlardan sonra çıkan sandıklardır. Bu sandıkları açtığınızda birçok hediye kazanabilirsiniz.

1xbet

Oyunda para ve elmas üzere iki ana kaynak vardır. Bu kaynaklar ile yeni binalar alabilir, geliştirmeler yapabilirsiniz. Para en iyi sipariş tamamlayarak kazanılır. Siparişleri ana binanın yanında yer alan panodan görebilir ve ona göre üretim gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yarışmaları takip ederek yarışmalarda dereceye girmek için de çalışabilirsiniz. Birbirinden iyi hediyeler bu yarışmalarda sizlere verilmektedir.

Oyunun bir güzel tarafı da bina çeşitliliğidir. Ayrıca başka adaları da ele geçirerek daha hızlı büyüyebilir, devasa çiftliklere sahip olabilirsiniz. Unutmayın ana adanızda “kuvvet” üretebilirsiniz. Kuvvetler savaş için gereklidir. Hemen hemen her seviye farklı bir özellik gelen oyunda komşular oldukça önemlidir. Komşularınızı ziyaret ederek enerji kazanabilir, onlar sizi ziyaret ettiğinde ise misafirperverlik puanı kazanırsınız. Bu arada komşularınızı ziyaret ettiğinizde hamak keyfi yapmayı unutmayın.

1xbet

Taonga’ya kayıt olmak ise oldukça basittir. Yapmanız gereken aşağıda bulunan Taonga Kaydol butonun bastıktan sonra facebook hesabınızla giriş yapmalısınız. Hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Taonga Kaydol Taonga’da komşu ihtiyacınız var ise aşağıda bulunan facebook yorum kısmından arkadaş isteğinde bulunarak diğer oyun oynayanlara ulaşabilir ve beraber çok daha hızlı gelişebilirsiniz. Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

EtiketlerÇiftlik Oyunları Facebook Oyunları

1 yorum

1.
Teona 26/01/2018 at 22:15

Taonga

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top