Tüm Kullanıcılarımıza Sağlıklı Günlerde Kullanmalarını Diliyorum 2023

DiskDigger Kaybolan silinen dosyalarınızı kurtarma program

DiskDigger indir, Bilgisayarınızda bulunan verileri fotoğrafları yanlışlıkla sildiğiniz zaman bu yazılım devreye girmektedir. DiskDigger recovery fotoğraf kurtarma programı olarakta bilinen DiskDigger sayesinde windows bilgisayarlarınızdaki disk veri kurtarma işlemini kolay ve başarılı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

1xbet

Ücretsiz hizmet veren yazılım silinen verilerinizi kolay bir şekilde geri getirmenize yardımcı olan profesyonel bir uygulamadır.Her türlü formattaki dosyalarınızı geri getiren uygulama dosya türü ayırt etmeksizin silinen verilerinizi kurtarır. Yanlışlıkla veya küçük çocuklarımızın kazayla sildiği fotoğraflar,videolar veya müzik dosyalarını tekrar eski yerine hiç bir değişikli yaşamadan geri gelebilmektedir.

Sadece bilgisayarlarınızda kaybolan verilerinizi geri getirmek için değil diğer tüm sabit disklerle uyum sağlayıp çalışabilen program türüdür. Yanınızda taşıdığınız Flash Belleklere diyeli virüs bulaştı dosyalarınızı virüs programınız bulup sildi mi? Öyleyse korkmayın bu DiskDigger yazılımı sizlerin imdadına yetişecektir.

1xbet

Veri kurtarma SD kartlar, USB Bellekleri ve Memory Stick gibi veri saklayan araçlarla uyum sağlayarak çalışır. Bilgisayarınız veya Flash diskleriniz formatlandıysa bile yine de korkmayın çünkü bu yazılım dediğimiz gibi profesyonel bir çalışma aktivitesi gösterip çalışma sağlar. Eski tip bellek kartları ile de çalışma sağlayabilen DiskDigger uygulaması FAT12,FAT16,FAT32 eski yeni bellek tipi ayırt etmeksizin kaybolan verileri getirir.

Her düzeyde kullanıcının kullanabileceği uygulama taşınabilir çalışma özelliğine sahiptir. Kurulumu sadece tek bir exe dosyası ile kurulabilir. Sizlerin isteği doğrultusunda çalışma aktivitesi göstermektedir. Sisteminizde kaybolan işlem kayıtlarını da geri getirerek kaybolmalarına izin vermez.

1xbet

DiskDigger yazılım Microsoft Windows’un en iyi programlar listesinde yeri aldığını da belirtmeden geçemeyeceğiz değerli dostlarımız.

DiskDigger Programın inceleme ve Kurulum Videosu

Bilgisayarda veya diğer hafıza yönetim disklerinde kaybettiğiniz dosyaları bulabilmenizi sağlayan en iyi dosya kurtarma programını bilgisayarınıza nasıl yüklenmesi gerektiğini bilip sağlıklı adımlar atarak yol izleyebilmeniz için video çekiminden faydalanabilirsiniz. DiskDigger programın içeriğinde ne gibi hizmetler verdiğini de görebilmenizi sağlayan kısa ve öz videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Tüm kullanıcılarımıza sağlıklı günlerde kullanmalarını diliyorum.

Disk Veri Kurtarma Programı Ekran Görüntüsü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top