Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası! 2023

Türk Telekom Prime Biletix kampanyası kapsamında; Türk Telekom mobil ve ev interneti kullanan abonelere Biletix biletlerinde indirimler uygulanır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime müşterilerine ek faydalar sunulur. Türk Telekom Prime Biletix kampanyasından Türk Telekom Prime üyeliği başlatarak faydalanabilirsiniz.

1xbet

Türk Telekom Prime Nedir?

Türk Telekom Prime; Türk Telekom mobil hizmetlerinden yararlanan Türk Telekom aboneleri için oluşturulmuş çeşitli avantajlar sunan bir uygulamadır. Türk Telekom abonelerine özel müşteri hizmeti ile yurt içi ve yurt dışı noktalarda anında iletişim mümkündür. Abonelerine birçok alışveriş ve seyahat gibi birçok alanda avantajlar sunar.

Türk Telekom Prime Katılımı Nasıl Olur?

1xbet

Türk Telekom Prime üyeliği başlatmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

– Türk Telekom Prime aboneliği başlatmak için dijital platformları kullanmanız mümkün. Türk Telekom müşterisi değilseniz turktelekomprime.com resmi internet adresi üzerinden başvuru formu doldurabilirsiniz. Başvuru formunda yer alan adı, soyadı, GSM numarası bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde doldurup gönder butonuna tıklamanız sonucu başvurunuz değerlendirmeye alınır.

– Bu işleminizin ardından müşteri temsilcisi tarafından aranarak bilgilendirilirsiniz. Seçeneklerini kabul etmeniz sonucunda Türk Telekom Prime üyeliğiniz başlatılır. Türk Telekom’un Türkiye’nin seçili noktalarında adrese teslim SIM kartı gönderme hizmeti de vardır. Koşulları karşılayan müşteriler bu avantajdan da faydalanabilir.

1xbet

– Türk Telekom Prime servisinin iki çeşit tarifesi vardır. Türk Telekom müşterisi olarak Türk Telekom Prime kullanıcısı olmak isteyen abonelerin SMS yöntemi ile servise katılım hakları vardır.

– Türk Telekom Prime 20 GB tarifesi için büyük harfler ile “TTPRIME 20GB” yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

– Türk Telekom Prime 25 GB tarifesi için büyük harfler ile “TTPRIME 25GB” yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

– Türk Telekom müşterilerinin kendileri için en uygun Prime tarifesini öğrenmeleri için büyük harfler ile TARIFEM yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermeleri sonucu bilgilendirme mesajını kontrol ederek karar verebilirler.

BİMCell 30 GB internet hilesi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Avantajları Nelerdir?

Türk Telekom aboneleri için oluşturulan Türk Telekom Prime tarifelerinin özellikleri şu şekildedir:

– Türk Telekom Prime abonelerine özel 7/24 ulaşılabilir müşteri hizmetleri hattı vardır. Aboneler herhangi bir problem yaşamaları sonucu müşteri temsilcisi ile anında iletişim kurabilir.

– Tüm teknik ihtiyaçlarınız için kapınıza kadar gelebilecek “özel hizmet ekibi” ile Türk Telekom Prime aboneleri ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilir.

– Türk Telekom Prime aboneleri için VIP havaalanı transfer hizmetleri sunulur.

– Türk Telekom Prime ile ayrıcalıklı seyahat etme hakkı sunularak araç kiralama işlemlerinde indirimler uygulanır, konumunuza göre çeşitli ulaşım kolaylıkları sunulur.

– Türk Telekom Prime ile alışveriş mağazalarında, restoranlarda, bazı yurt dışı hizmetlerinizde, eğlence kapsamlı alışverişlerinizde cazip indirimlere ek avantajlar sunulur.

– Migros Sanal Market, Getir, Gitti Gidiyor, Biletix, Juitox, Tazemasa gibi birçok platform üzerinde Türk Telekom Prime aboneleri ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanma hakkına sahiptir.

Türk Telekom Prime aboneliği başlatarak birbirinden farklı kampanyalardan anında haberdar olma imkânı elde edebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Prime Biletix kampanyası; Prime abonelerinin katılım sağlayabileceği bir indirim kampanyasıdır. Türk Telekom Prime kullanıcıları; Çarşamba günleri Biletix’ten 200 TL’ye kadar yapacakları bilet alışverişlerinde %25 oranında indirim kazanma hakkı elde eder. Türk Telekom Prime Biletix kampanyası başka paketler ile birleştirilemez ve sadece Biletix resmi sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Türk Telekom Prime Biletix kampanyası kapsamında kullanıcılara sunulan avantajlardan yararlanmak için Türk Telekom Prime Biletix kampanyasına katılım için yapılması gerekenler şu şekildedir:

– Türk Telekom Prime Biletix kampanyasına SMS yöntemi ile katılmak mümkün. Kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmak için büyük harfler ile PRIME BILETIX yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazmanız sonucu 6262’ye SMS gönderebilirsiniz. SMS gönderiminiz sonrasında gelecek şifre kodu ile Biletix üzerinden indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

– Kampanya katılımı için gönderilen SMS mesajları ücretsiz değildir. Türk Telekom mobil müşterileri için SMS ücreti vergiler dâhil 40.75 kuruş üzerinden ücretlendirilir.

– Kampanyaya Vodafone hat üzerinden katılım için SMS gönderen kişiler 40 kuruş üzerinden ücretlendirilirken, Turkcell hat üzerinden katılım için SMS gönderen kişiler 80 kuruş üzerinden ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom Prime Biletix kampanyası hakkında her türlü merak edilen için 444 4 375 numaralı Türk Telekom Prime müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir.

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

Türk Telekom Prime Biletix kampanyasının kullanıcılara sunmuş olduğu hakların detayları şu şekildedir:

– Türk Telekom Prime Biletix kampanyası 30.06.2021 tarihine kadar geçerlidir.

– Türk Telekom Prime Biletix kampanyası kapsamında alınacak olan indirimli bilet satışı sadece biletix.com internet adresi üzerinden gerçekleşecektir. Başka herhangi bir platform üzerinden yapılan satın alımlar kampanya kapsamında değildir.

– Türk Telekom Prime Biletix kampanyasında kontenjan sınırı vardır.

– Kampanyanın aktif günü Çarşamba’dır. Bu gün içerisinde Biletix üzerinden 200 TL’ye kadar yapılan bilet alışverişlerinde anında %25 indirim uygulanır. 200 TL ve üzeri alışverişlerde ise anlık olarak 50 TL tutarında indirim uygulanır.

– Türk Telekom Prime Biletix kampanyası kapsamında sunulan haklar diğer Biletix veya başka herhangi bir kampanya ile birleştirilemez.

– Türk Telekom Prime Biletix kampanyası; Biletix Hediye Kart, BKM Ekspress, Masterpass ile yapılacak olan satın alımlarını kapsamaz. Satın alma işleminin taksitli ödeme ile yapılacağı bilet alımları için de geçersizdir.

– Kampanya ile indirimli alınan biletler üçüncü kişilere ek ücret karşılığında satılamaz. Biletler yarışma, reklam, çekiliş, promosyon amaçlı ticari işlemlerde kullanılamaz.

– Türk Telekom Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. ile Biletix; Türk Telekom Prime Biletix kampanyasını durdurma, şartlarda değişiklik yapma gibi her türlü hakka sahiptir.

– Türk Telekom Prime Biletix kampanyası kapsamında sunulan haklarda kullanıcıların sorun yaşaması Türk Telekom Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. sorumluluğunda değildir.

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyasından Yararlanamayan Prime Tarifeleri Nelerdir?

Türk Telekom Prime Biletix kampanyasında kontenjan sınırı vardır ve tüm tarifeler bu kampanyaya dâhil olamaz. Türk Telekom Prime Biletix kampanyasına katılamayan tarifeler şu şekildedir:

– Prime Mini Hoş geldin tarifesi

– Prime Eksper 10 GB tarifesi

– Prime Destek 10 GB

– Prime Kat Kat 10 GB

– Fırsat Web’de Prime 10 GB

– Prime Eksper Aşmayan 10 GB

– Prime Aşmayan İnternetliye Kral 10 GB

– TT Yıldız 10 GB

– Prime İnternetliye Özel 10 GB

Ayrıca Türk Telekom fatura kesim tarihi değiştirme bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyasından Ayda 2 Defa Yararlanabilen Prime Tarifeleri Nelerdir?

Türk Telekom Prime Biletix kampanyası kapsamında bazı Prime tarifelerinin kullanıcıları kampanyadan 30 günde 1 defa yararlanma hakkına sahiptir. Bir grup Prime tarifelerinin kullanıcıları ise Türk Telekom Prime Biletix kampanyasından 30 günde 2 defa yararlanma hakkına sahiptir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top