Turkcell Canım Kendim 25 GB İnternet Paketi 2023

Turkcell Canım Kendim 25 GB internet paketi kampanyası ile belirli süreler geçerli olan kullanım hakları elde edilebilir. Turkcell tarafından kullanıcılarına özel olarak oluşturulan bu paket belirli bir süre için oluşturulur ve tekrar etme özelliğine sahip değildir. Yurt içinde geçerli olan Turkcell Canım Kendim 25 GB internet paketi ile data kullanımlarınızda kesinti yaşamadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

1xbet

Turkcell Canım Kendim 25 GB İnternet Paketi Nedir?

Yüksek oranda müşteri kitlesine sahip olan Turkcell, sadece müşterilerine özel olarak canım kendim 25 GB internet paketini kullanıma sunar. Turkcell Canım Kendim 25 GB internet paketi hakkında bilgilendirme şöyledir:

– Seçili paketler kapsamında oluşturulan canım kendim 25 GB internet paketi sınırlı süre için Turkcell müşterilerine sunulur.

1xbet

– İlgili paket kullanımları saatlik, günlük, haftalık gibi değişken ve belirli süreleri kapsayacak şekilde tanımlanır.

– Turkcell canım kendim 25 GB paketinin satışa açılış şekli ve zamanı Dijital Operatör platformu üzerinden duyurulur.

– Canım kendim paketine sahip olmak isteyen müşteriler paket satın alımını gerçekleştirmeleri ardından SMS ile bilgilendirilirler. İlgili SMS bilgisinin gelmesi ardından kullanımlara başlanır.

Turkcell Pasaj’da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatı detaylarına da bakabilirsiniz.

1xbet

Turkcell Canım Kendim 25 GB Paket Aboneliği Nasıl Yapılır?

Pek çok kişinin birinci tercihi olan Turkcell operatörü, zaman zaman müşterilerine özel paketler oluşturarak onlara avantajlı teklifler sunar. Bu paketlerden biri olan Turkcell Canım Kendim paket aboneliği şu şekildedir:

– Turkcell Canım Kendim 25 GB internet paketi kapsamında kullanıcılara çeşitli özelliklere sahip olan paketler sunulur. Kişi bu paketler arasından ihtiyaçlarına uygun olanı seçerek satın alım gerçekleştirirse canım kendim paketi de hattına tanımlanır. Bu işlem için ek bir kayıt olma adımı söz konusu değildir.

– Seçili paketlerle sınırlı olan Turkcell Canım Kendim 25 GB paketi sadece Dijital Operatör ve turkcell.com adresi üzerinden satışa sunulur.

– İlgili platformlara giriş yapılarak “Hazır Kart Paket Yükle” menüsü üzerinden satın alım gerçekleştirilir.

Turkcell Canım Kendim 25 GB İnternet Paket İçeriği Nedir?

Canım Kendim 25 GB paketi internet kullanımlarınıza ara vermeden devam etmeniz için sizlere sunulan bir ayrıcalıktır. Bu paket belirli süre satışa açılıp kapanır. Satışı kapanan pakete tekrar bir erişim yoktur. Bu noktada Turkcell Canım Kendim 25 GB internet paketi içeriği şu şekildedir:

– Canım Kendim Günlük 5 GB paket içeriği; 5 TL karşılığında 5 GB cepten internetin gün boyu kullanım hakkı verilir.

– Canım Kendim Haftalık 5 GB paket içeriği; 20 TL karşılığında 5 GB cepten internetin 7 gün geçerlilik hakkı verilir.

– Canım Kendim 25 GB paket içeriği; 60 TL karşılığında 25 GB cepten internete ek olarak 250 dakika konuşmaya 4 hafta geçerlilik hakkı verilir.

– Canım Kendim 25+25 GB paket içeriği; 55 TL karşılığında 25 GB cepten internete ek olarak Fizy, Bip, TV+, Lifebox, Dergilik uygulamaları özelinde geçerli her biri için 5’er GB daha kullanım hakkı verilir. Bu paketin süresi 4 hafta boyunca devam eder.

Turkcell Canım Kendim 25 GB internet paketleri kapsamında sunulan haklar her yöne olacak şekilde hattınıza tanımlanarak sizlerin kullanımına sunulur.

Turkcell Canım Kendim 25 GB İnternet Paketi Özellikleri Nelerdir?

Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahipleri için çeşitli aralıklarla avantajlı paketler oluşturur. İlgili paketler günlük, haftalık, aylık, yıllık geçerli olacak şekilde tasarlanabilir. Bu tip avantajlı paketler arasında yer alan Turkcell Hazır Kart sahipleri için oluşturulan Canım Kendim 25 GB internet paketinin özellikleri şunlardır:

– Kampanya için belirlenen satış süresi sona erince paket hakları kapanır.

– Kampanya sınırlı kontenjanlardan oluşmasa da sınırlı süreli olarak sunulur.

– Turkcell kullanıcılarının paket faydalarından yararlanmaları için Hazır Kart Paket Yükle ekranı üzerinden talimatları takip etmeleri gerekir. Turkcell Hazır Kart Paket Yükle ekranına erişim sadece Dijital Operatör mobil uygulaması ve turkcell.com adresleri üzerinden mümkündür.

– Kampanya fiyatları KDV ve ÖİV dahil edilerek oluşturulur.

– Kampanya hakları sadece yurtiçi sınırlarında geçerlidir. Yurtdışı noktalarında aktif edilemez.

Turkcell Canım Kendim 25 GB internet paketi kampanyasının otomatik yenilenme özelliği yoktur. Kişi isterse birden fazla kez paket tanımlama gerçekleştirebilir.

– Canım Kendim paketi kapsamında sunulan ses hizmetinde 60 saniyelik periyodda ücretlendirme sağlanırken internet verilerinde ise 100 KB üzerinden ücretlendirmeler gerçekleştirilir.

– Canım Kendim paketi kapsamında sunulan hakların süresinden önce bitmesi halinde kullanımlarınız mevcut bir diğer paketinizden gider. Eğer başka bir paket tanımlı değilse ön ödemeli paket aşım tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

– Paket otomatik olarak yenilenmez. Kullanımlarınıza devam ettiğiniz noktada Turkcell standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam edilir.

– Turkcell Canım Kendim paketi kapsamında elde edilen haklar üçünü kişilere devredilemez. Paraya çevrilemez. Bu paket sadece tek bir hatta tanımlanır ve ticari gelir elde etme noktasında kullanılması uygun değildir. Bu tarz uygunsuz kullanımlara sebep olan hatlar tespit edilirse tek taraflı olarak hatları kullanıma kapatılır.

– Paket kapsamında sunulan internet hakkı Blackberry erişim noktaları, 3G netbook, notebook, USB modemlerin bağlı olduğu MGB/MGBS erişim noktalarında kullanılamaz.

– Paket kapsamında sunulan internet hakları sadece wap ve internet erişim noktaları sırasında kullanılır.

– Turkcell Canım Kendim 25 GB internet paketi kapsamında abonelik başlatan kullanıcılara otomatik olarak 4.5G abonelikleri başlatılır.

– Turkcell ilgili kampanya haklarında çeşitli değişimler yapma hakkını saklı tutar.

Turkcell Canım Kendim 25 GB İnternet Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Turkcell bünyesinde oluşturulan kampanyalar sadece kendi müşterilerine özel olarak sunulur. Canım Kendim 25 GB internet paketinden yararlanacaklar şöyledir:

– Turkcell operatörüne bağlı olarak bireysel ön ödemeli müşteriler sınıflandırmasına dahil olan kişiler kampanyadan yararlanabilir.

– Kampanya haklarının hattınıza tanımlanması noktasında Dijital Operatör mobil uygulamasını cihazınıza kurarak telefon numaranız üzerinden giriş yapmanız halinde paket detayları hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

– Bir diğer yöntem olarak ise turkcell.com adresine yine Turkcell numaranız ile hızlı giriş sağlayabilir ya da Turkcell şifrenizi kullanabilirsiniz. Giriş işleminiz ardından ilgili menüleri takip ederek kampanya detaylarını hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell çocuk paketleri ile çocuklar artık daha güvende ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Turkcell Canım Kendim 25 GB İnternet Paketi Kullanımları Nasıl Sorgulanır?

Turkcell operatörünün kullanıcılarına sağladığı hizmetler çeşitli avantajlar kapsamında oluşturulur. Böylece pek çok özellik sistematik şekilde kontrol altında tutulabilir. Turkcell Canım Kendim 25 GB internet paketi kullanım sorgulama şöyledir:

– SMS ile sorgulama yapmak için büyük harflerle “KALAN” yazıp 2200 numaralı adrese SMS gönderebilirsiniz. 1 dakika geçmeden SMS cevabı otomatik olarak size iletilir ve kalan paket kullanımlarınız hakkında bilgilendirilebilirsiniz.

– Bir diğer alternatif olarak Dijital Operatör mobil uygulamasından da detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Dijital operatör uygulamasının ana sayfasında aktif paketlerinizin detayları grafikler yardımıyla analiz edilir. Bunları kontrol ederek paket bitiş tarihini, kalan kullanım haklarınızı takip edebilirsiniz.

– Canım Kendim 25 GB Paketinin tanımlı olduğu numara ile turkcell.com adresine giriş yaparak paket detaylarını ve kalan kullanım haklarınızı kontrol edebilirsiniz. Dijital Operatör uygulamasında olduğu gibi burada da grafikler yardımıyla net bir analiz yapmak mümkündür. Böylece Turkcell Canım Kendim 25 GB internet paketi kapsamında paket aşımı yaşamadan kontrollü kullanım sağlanabilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top