Ucuz Hat Fiyatları 2023 – Ucuz Sim Kart Fiyatları 2023

Ucuz Hat Fiyatları 2023 – Ucuz Sim Kart Fiyatları

1xbet

Ucuz Hat Fiyatları yeni sim kart başvurusu yapacak olanların merakla araştırdığı konulardan birisidir. Bugün sizlere Türkiye genelinde hizmet sağlayıcılığı yapan tüm operatörlerin faturasız hat fiyatlarını araştırarak bu konu üzerinde topladık. Ucuz Sim Kart Fiyatları veya En ucuz hat hangi operatörde araştırması içerisindeyseniz bu konumuz sayesinde güncel hat fiyatları bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Yeni faturasız hat fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız için konumuzun tamamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ucuz Hat Fiyatları 2023 konusunda Vodafone, Turkcell, Türk Telekom veya Bimcell gibi operatörlerin faturasız hat fiyatları yer almaktadır. Her ne kadar ucuz yazmış olsak da bildiğiniz gibi ülkemizde yaşanan fiyat artışlarından dolayı Sim Kart Fiyatları da nasibini fazlasıyla aldığını söyleyebilirim. Yeni yıla girdiğimiz andan itibaren suan için Türkiye genelinde en ucuz faturasız hat fiyatı Bimcell operatörü tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca ücreti 190 TL olarak belirlenmiştir.

1xbet

Sim Kartı Fiyatları Ne Kadar

Vodafone Yeni Hat Ücreti 2023

Turkcell Yeni Hat Ücreti 2023

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatı 2023

1xbet

Bimcell Hat Fiyatları 2023

Sim Kartı Fiyatları Ne Kadar

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki A bayisi Faturasız Turkcell Hat Fiyatını 300 TL ye satıyorsa B bayisi 280 TL ye satabiliyor. Burada demek istediğim her bayi faturasız hatlar için farklı fiyat politikası kullanıyor. Yeni sim kart alacaksanız sadece bir bayiye takılmamanızı tavsiye ediyoruz. Bayileri dolaşarak hatta pazarlık bile yaparak faturasız sim kartı alabileceğinizi kesinlikle unutmayın.

Bildiğiniz gibi sim kart fiyatları her yeni yılın ocak ayı itibariyle güncellenmektedir. Aşağıda yer alan fiyatlar 2023 yılına ait yeni güncellenen veya standart fiyatlardır. Ayrıca aşağıda bulunan sim kart fiyatları sadece faturasız hatlar içindir. Faturalı hatları GSM operatörleri hiç bir ücret talep etmeden ücretsiz sağlamaktadır. Üstelik sim kart başvurularını ilgili operatörlerin internet sayfalarından yaparak kapınıza kadar ücretsiz gelmesini isteyebilirsiniz.

Vodafone Yeni Hat Ücreti 2023

Faturasız Vodafone sim kart fiyatı 200 TL veya 240 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat içerisinde yüklü gelen paketle birlikte bayiler arasında değişkenlik göstermektedir. Vodafone yeni sim kart satın almak istiyorsanız yanınıza nüfus cüzdanınızın fotokopisini alarak Vodafone bayilerini dolaşabilirsiniz. Ayrıca yakın çevrenizde bulunan tanıdığınız kişinin Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak faturasız sim kart satın alabilirsiniz. Yanımda uygulamasıyla ucuz hat satın almak istiyorsanız Yanımda uygulamasına giriş yapın Vodafoneluyum seçeneğine butonuna tıklayın. Yeni Hat Al bağlantısına tıkladıktan sonra dilediğiniz numarayı seçebilir veya rastgele bir numara satın alabilirsiniz. Yeni satın almış olduğunuz hat içerisinde 10 GB bedava internet, 1000 dakika ve 1000 SMS paketini ücretsiz kullanabilirsiniz. Ayrıca işlem sonrası vereceğiniz adrese ücretsiz kargo imkanıyla yeni hattınız gönderilecektir.

Turkcell Yeni Hat Ücreti 2023

Faturasız Turkcell sim kart fiyatları vergiler dahil 280 TL veya 330 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat yukarıda belirttiğimiz gibi bayiden bayiye değişmektedir. Turkcell sim kartı satın almak için kimliğinizin fotokopisini çekerek herhangi bir Turkcell iletişim merkezine gitmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Turkcell dijital operatör uygulamasını indirerek Turkcell müşterisi değilim butonuna tıklayıp dijital kanallar üzerinden de satın alma işlemi yapabilirsiniz. Almış olduğunuz sim kartla birlikte gelen 15 GB bedava internet, 1000 dakika ve 1000 SMS hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatı 2023

Türk Telekom faturasız sim kart fiyatları 290 veya 310 TL arasında değişmektedir. Her bayi farklı fiyatlar uygulamaktadır. Ucuz Yeni Hat Fiyatı veren bayi arıyorsanız birden fazla bayilere göz atmanızı tavsiye ediyorum. Türk Telekom sim kart satın alma işlemlerini bayi üzerinden veya Online işlemler uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden satın alma işlemlerini uygulamayı çalıştırdıktan sonra Türk Telekom müşterisi değilim butonuna tıklayın. Açılan sayfada numara seçimi veya rastgele numara seçerek adresinizi yazıp sim kartı satın alabilirsiniz. Yeni sim kartla birlikte hattınıza 10 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

Bimcell Hat Fiyatları 2023

Bimcell yeni sim kart fiyatlarını 190 TL olarak belirledi. Bu fiyat standart olarak satışa sunulmaktadır. Faturasız Bimcell sim kartı satın almak için herhangi bir Bim mağazasına kimlik fotokopinizle uğrayıp sim kartınızı anında alabilirsiniz. Almış olduğunuz sim kartı içerisinde 9 GB internet 1000 dakika paketi ücretsiz olarak yüklenecektir.

Ucuz Hat Fiyatları 2023 – Ucuz Sim Kart Fiyatları isimli konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Yukarıda sizlere güncel hat fiyatlarından bahsettik. İlgili operatörlerin fiyat değişikliği yapması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğimizi bilmenizi isteriz. Konuda aklınıza takılan veya sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum kısmına yazarak gönderebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top