Ürünleri Renklendirmek Için Boya Kullanılmamıştır 2023

Yapıcı Yeme’den oldukça etkili olan Etkinlik Tabağımız çocukları yemek hazırlığından son ısırıklarına kadar meşgul eder.

1xbet

Çocuklar Etkinlik tabakları bir orman macerasına ya da yoğun bir şantiyeye dönüştüğünde oturup yemek için heyecanlanırlar.

Kendi Görüntü Kartlarını renklendirebilir veya dahil olan eğlenceli çeşitlerden birini seçebilirler. Etkinlik Tabağının Bölümleri, çocukların öğünlerini bölümler halinde ayırmalarına ve yemek seçenler için yiyecekleri ayrı tutmalarına yardımcı olur.

1xbet

Aktivite Tabağının Bulaşık Makinesi ve Mikrodalgada kullanımı Güvenli olduğundan, ebeveynler bulaşık yıkamak yerine küçükleriyle daha fazla zaman geçirebilirler.

Aktivite Tabağımız ile; bir plaka, iki çift taraflı tam renkli görüntü kartı, bir çift taraflı siyah beyaz boyama kartı ve bir çift taraflı boş şablon kartı ile birlikte gönderilir. Bu çeşitlilik, çocukların ebeveynleri yemeklerini hazırlarken önceden hazırlanmış görüntü kartından seçim yapmalarına veya oturup kendi görüntülerini renklendirmelerine olanak tanır.

1xbet

Kartların çıkarılması ve değiştirilmesi son derece kolaydır; Şeffaf üst kısmı açın, görüntü kartlarını değiştirin ve üst kısmı tekrar yerine yerleştirin.

Tüm ürünler ABD’de üretilmiştir.

Tüm Set bulaşık makinesinde ve mikrodalgada güvenle kullanılabilir.

Ürünleri renklendirmek için boya kullanılmamıştır.

Tüm ürünler yalnızca FDA onaylı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Kurşunsuz, Bisplenol A (BPA) YOK, PVC YOK ve Ftalat içermediğine dair üçüncü taraf sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda 2008 CPSIA ile tamamen uyumludurlar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top