VN Video Düzenleyici VlogNow V1.40.6 APK MOD (Premium) Indir 2023 2023

Anasayfa
UygulamaVideo Oynatıcılar
– VlogNow

1xbet

VN Video Düzenleyici VlogNow v1.40.6 APK MOD (Premium) indir 2022

Videonuzun sıkıcı, basit ve çekiciliği eksik olmamasını istiyorsunuz. İzleyicilerinizin, arkadaşlarınızın ve ailenizin kalbinde tutmak istediğiniz anıları, anları tazelemek ve bir izlenim bırakmak istiyorsunuz. Bugün bir video yapımcısı ve önde gelen

1xbet

Videonuzun sıkıcı, basit ve çekiciliği eksik olmamasını istiyorsunuz. İzleyicilerinizin, arkadaşlarınızın ve ailenizin kalbinde tutmak istediğiniz anıları, anları tazelemek ve bir izlenim bırakmak istiyorsunuz. Bugün bir video yapımcısı ve önde gelen bir profesyonel film yapımcısı olan VlogNow’a gelseniz daha iyi olur. VlogNow – VN Video Editor’a gelince, editör olma hayaliniz gerçek olacak. Gerekli tüm basit özellikler, efektler, araçlar ve sesler, bilgisayarda bir düzenleyici olarak VN Video Editor’a paketlenecektir. Bu nedenle VN Video Editor APK , yalnızca yeni başlayanlar için değil, mümkün olduğunca kullanışlı, düzenli ve hızlı bir grafik uygulamasına ihtiyaç duyan profesyoneller için de doğru seçim olacaktır.

BASİT, KOLAY, AMA PROFESYONEL

Basit özellikler, uygulanması kolay, her zaman kullanıcının ilk ihtiyacıdır. Profesyonel bir video oluşturmak için her şeyi kavradıktan sonra hiçbir şey imkansız değildir. Bu nedenle, VN Video Editor, tutkusu olan, editör olmak isteyen veya anları, geçmiş veya sadece anıları yakalamak için videoları düzenleyen 12 yaş üstü kişiler için uygun olacaktır. Ve bu uygulama tamamen ücretsizdir, böylece daha dolu bir hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

HD VİDEO EDİTÖRLERİ

Video zaman çizelgesini büyütme veya küçültme gibi kolay özelliklerden, tutulacak en alakalı, canlı ve en etkileyici videoları seçip bulmak mümkündür. Ayrıca video kesme, birleştirme, bölme ve kopyalama özellikleri, videoyu olabildiğince optimize eden, özelleştiren ve videoyu daha kolay kontrol eden özelliklerdir. Ayrıca, VN Video Editor, çok katmanlı zaman çizelgesi özelliğini bindirme grafikleri, ses ve video düzenleme arayüzleri ile kullanma gibi profesyonel özellikler sunar. Yerleşik yakınlaştırma işlevi, videolarınızı öne çıkarır. Yeşil / chroma ekran tuşuyla birleştirmek, bir görüntüden videonun üzerine yerleştirilebilen özel renkli bir arka planı kaldırarak videonuzu daha canlı hale getirir. Eğri hızı, videolarınız için hızlı ve yavaş hareketi daha esnek ve kararlı hale getirir. Anahtar kare maskeleri ve animasyonlar, videolarınızı düzenlerken vazgeçilmez bir araç olarak tüm video sahneleri için kullanılmaktadır. Bu özellikler, mümkün olan en iyi video düzenlemeyi yapmanızda size çok yardımcı olacaktır.

1xbet

OLUŞTURMAK İÇİN VİDEO SAĞLAYIN

Profesyonel ve mükemmel bir video oluşturmak için en uygun düzenlemeyi yapmak için temel özelliklere hakim olmanız gerekir. Ancak bu yeterli değildir ve videoyu daha zengin hale getirmek için efektler, araçlar ve sesi, arka plan müziğini nasıl özelleştireceğinizi net bir şekilde bilmeniz gerekir. Sevdiğiniz şarkıları ses için ekleyebilir ve dahil etmek istediğiniz birçok duygu, duygu ve anlam içeren şarkıları özelleştirebilirsiniz. İzleyicilerin getirmek istediğiniz tüm değerleri hissetmelerine yardımcı olur. Videodaki her durumu vurgulamak ve uygun hale getirmek için parçayı ve şarkıları ritme göre işaretleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. VN Video Editor ayrıca size çeşitli müzik ve ses parçalarını ücretsiz olarak sağlayacak ve destekleyecektir ve süresini en makul şekilde ayarlayabilirsiniz.

VN Video Editor’ün video efektleri, videolarınızı tamamlamanızı ve düzenlemenizi kolaylaştıran 60’tan fazla filtreyle canlı ve çeşitlidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 21 efektle, kırpılan videolar arasındaki geçişler daha yumuşak olur ve videolar kesintiye uğramaz veya monoton olmaz. Ayrıca, videonun hızını en kolay şekilde özgürce değiştirebilirsiniz. Efektler size daha renkli, daha belirgin resimler, daha keskin grafikler, iyi kontrol ve gelişmiş video kalitesi içeren bir video verecektir.

VN Video Editor aracı, göz ardı edemeyeceğimiz benzersiz altyazılardır. Videodaki altyazıların süresini ayarlayabilir, yazı tipini, rengini ve boyutunu değiştirebiliriz, böylece izleyiciler videonun içeriğini kolayca anlayabilir. Ayrıca başlık slaytları ekleyebilirsiniz, videonuza zaman çizelgesindeki metin bindirmeleri daha eksiksiz hale gelecektir.

KOLAYCA KAYDEDİN VE PAYLAŞIN

Bir videoyu düzenlerken, orijinallerinizi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok. VN Video Editor, orijinal videoları ve taslakları istediğiniz zaman farklı efektler ve seslerle kaydetmenize yardımcı olur. Ayrıca ileride ihtiyaç duyduğunuzda kitaplığınızda bunları kolayca bulmanıza yardımcı olur. Ayrıca, videonuzun hayattaki her en güzel anı yakalamak gibi en gerçekçi HD video görüntü kalitesine, çözünürlüğe sahip olmasına yardımcı olur. VN Video Editor’a sahipken, video paylaşmak da daha kolay ve daha hızlıdır. Web’i günümüzün sıcak sosyal ağ siteleri, arkadaşlar, aile ve diğerleri ile bağlamak, VN Video Editor’ın hemen paylaşabilmesine yardımcı olur.

Video düzenleyicileri ve video oluşturucuları düşündüğünüzde, videolarınız için size temel ve en iyi özellikleri sağlayacağından VN Video Editor’dan daha öncelikli bir şey yoktur. İstediğiniz her şeyi özelleştirebilir ve ekleyebilirsiniz, videonuza tıpkı kişiliğiniz ve kim olduğunuz gibi belirgin, hatasız bir renk verebilirsiniz. Videonuzu olabildiğince uyumlu ve ilgi çekici hale getirmek için her şeyi birleştirin. Bu görmezden gelemeyeceğiniz çok profesyonel bir uygulamadır.

VlogNow İndir

Artık indirmeye hazırsınız VlogNow ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Ghost IconPack

Avira Security Antivirus & VPN

Pocket Mine 3

Facemoji Emoji Keyboard

Idle Games: Mega Tower Defense

Plants Vs. Zombies FREE

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top