Xiaomi Orijinallik Sorgulama 2023

Xiaomi Orijinallik Sorgulama

Selamlar Teknohocam ailesi, eğer sizler de Xiaomi ürünüm orijinal mi, Xiaomi orijinalliğini nasıl sorgularım sorularına cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda Xiaomi orijinallik sorgulamayı anlatacağız.

1xbet

– Telefon veya bilgisayarınızdan internet tarayıcınızı açın.
– Arama Çubuğuna “Mi Verify” yazın.
– İlk çıkan sonuca tıklayın. (Ya da https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei) linkine tıklayın.
– Karşınıza iki tane sekme çıkacak “Verify your phone purchase” ve “Xiaomi Product Authentication”.
– Xiaomi Product Authentication sekmesine tıklayın.
– Çıkan ekrandaki arama çubuğuna tıklayın ve ürününüzün barkodunda yer alan 20 karakterlik SN(Seri No-Seri Numarası)’yi girin. (Seri numaranızı kutu üzerinde göremiyorsanız kutunun yan tarafında veya alt tarafında bulunan parlak kalite etiketini kazıyın. Seri numaranız bu kısımda olacak.)

1xbet

– Görsel testteki güvenlik kodunu girin.
– Verify-Doğrula butonuna tıklayın.
– Cihazınız bütün özellikleriyle göründüğü bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
– Eğer yönlendirme olmazsa cihazınız orijinal değildir.

UYARI: Emin olmak için birkaç kez denemenizi tavsiye ederiz. Bazen en başta orijinal görünen bir ürün sahte çıkabiliyor kopya seri numaralarından dolayı.

1xbet

Xiaomi diğer teknoloji firmalarının aksine birçok alanda üretim yapıyor. Başarılı üretici genel olarak tasarımlarını basite indirgediğinden bazı kötü niyetli firmalar Xiaomi ürünlerin özellikle bluetooth kulaklık, kişisel bakım aletleri, akıllı saatler gibi birçok ürününün kopyasını çıkartıyor.

Xiaomi Note 9 ve diğer modellerde oyunlarda kasma yaşıyorsanız işte çözümü!

Bataryası mevcut olan ürünlerin orijinalliği bu sebeple çok fazla önem taşıyor. Kopya ürünlerin kalite kontrol testleri, kullanım testleri yapılmadığından patlama dahil bir sürü risk ortaya çıkıyor. Bu nedenle Xiaomi mağazaları haricinde Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve diğer aksesuar mağazalarından aldığınız Xiaomi ürünlerin orijinalliğini hızlı bir şekilde sorgulayın ve ürününüz orijinal değilse iade edin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top